Брехня: Іспанський диспетчер, який працює в Києві, повідомив про причетність українських літаків до падіння боїнгу

by lpden, липня 18, 2014 Стоп Фейк 0


Russia Today у своїй новині за 17 липня процитувала якогось Карлоса, якого назвали іспанським диспетчером, який нібито працює в київському аеропорту «Бориспіль».

іспанський диспетчер

За словами вищезгаданого Карлоса, перед зникненням боїнгу поруч з ним перебували українські військові літаки. Повідомив про це він через твіттер (де, до речі, можна було знайти і репост з Russia Today в тому числі).

іспанський диспетчер1

Зараз його аккаунт, на який йде посилання https://twitter.com/spainbuca, вже не активний. На сторінку вже зайти не можна, хоча він все ще пробивається в пошуку.

іспанський диспетчер2

Однак, як повідомили StopFake в прес-службі Украероруху, диспетчера c таким ім’ям в Україні немає. Олексій Пестерніков, заступник генерального директора з Аеронавігації Украероруху, підтвердив, що всі діючі диспетчери Украероруху, які працюють по всій Україні, є громадянами України.

Також, згідно з Методичними рекомендаціями щодо організації та проведення відбору кандидатів для проходження початкової підготовки диспетчерів управління повітряним рухом в Україні, до підготовки допускаються виключно громадяни України (див. пункт 2.3, де окремо йде підзаголовок «Громадянство»). Тобто не українця навіть не допустять до підготовки, не кажучи вже про отримання свідоцтва, без якого людина не матиме можливості працювати диспетчером в Україні.

іспанський диспетчер1

Українське громадянство також згадується в правилах видачі свідоцтва авіаційному персоналу в Україні, затверджене Міністерством Транспорту України (пункт 4.26).

 

іспанський диспетчер3

Історію про Карлоса також можна знайти на Beforeitsnews.
іспанський диспетчер4

 

Також є відео викриття цього Карлоса

 

Джерело:stopfake.org

Цікаві Приколи: