Боєць 72-ї бригади Збройних Сил України спростував слова Ляшка про пропозицію командира здатися бойовикам

by lpden, липня 24, 2014 Стоп Фейк 0


Депутат Верховної Ради Олег Ляшко на своїй сторінці в фейсбук опублікував пост наступного змісту:

 

ляшко зрадник

 

Переклад: “Шок! Спілкуюся постійно з бійцями 72 бригади ЗСУ, які на самій передовій героїчно воюють з терористами. Їм важко, як нікому. Поінформував про їх надскладну ситуацію і міністра оборони, і Президента. Бійці вже котрий день чекають на підкріплення, але його так і немає. А командир 2 батальйону 72 бригади Драпатий взагалі запропонував бійцям здатися терористам, мовляв, іншого виходу немає. Зрадник! Боже, дай сил нашим бійцям!”

Ми зв’язалися з офіцером 72 бригади ЗСУ Віктором Демченко, і він спростував слова Ляшко. У телефонній розмові Демченко підтвердив заяву, яку зробив у себе на сторінці в соціальній мережі про те, що командир 2-го батальйону 72-ї бригади Михайло Драпатий не пропонував бійцям здатися і не зраджував їх.

ляшко зрадник1

Переклад: “Хотів написати щодо посту Олега Ляшко, про “зраду” командира 2-го батальйону 72 омбр майора Драпатого, який нібито наказав своїм бійцям здатися. Скажу просто: “Це повна нісенітниця!” Насправді під час масованого артобстрілу наших позицій, майор Драпатий прийняв вольове рішення відступити. Саме завдяки цьому рішенню ми ще живі і продовжуємо боротьбу з окупантами! Ніякої паніки! Ніякого зрадництва! Так, ми в оточенні ворога! Так, ми відрізані від наших підрозділів і від наших поставок! Але ми й далі ведемо боротьбу! Від імені всього особового складу 2-го батальйону і доданих підрозділів хочу подякувати Михайлові Васильовичу!  Героям слава!”

Джерело: stopfake.org