“Путін прилетів до Севастополя. 13.08.2014″!!! Травневе відео з Севастополя представили як зняте в серпні

by lpden, серпня 15, 2014 Стоп Фейк 0В інтернет-сервісі Youtube з’явилося відео з заголовком «Путін прилетів до Севастополя. 13.08.2014 “. Це любительська відеозйомка появи президента РФ Володимира Путіна в Севастополі і його спілкування з людьми. В кадрі чутні радісні вигуки «Росія!” І “Путін!», А також крик “божевільних” прихильниць російського президента.

Проте деталі цього відеозапису вказують на те, що її не могли зробити 13 серпня цього року. Багато людей в кадрі одягнені в піджаки або легкі куртки, а небо затягнуте густими хмарами. У той час як 13 серпня в Севастополі було жарко і сонячно.

синоптик севастополь

Крім того, все, що відбувається в кадрі цього аматорського відеозапису дуже нагадує сюжет іншої відеозйомки, яка відбулася в Севастополі 9 травня цього року, проте була зроблена під іншим ракурсом.

Якщо уважно подивитися обидва записи, то можна побачити на них присутні одні й ті ж люди, в одному тому самому одязі, які кричать одні й ті ж слова. Таким чином, можна стверджувати, що чергове відео від 9 травня було представлено як сюжет, знятий 13 серпня.

Багато українських інтернет-ЗМІ поспішили розповсюдити відео з помилковим заголовком, але пізніше помітили нестиковки і прибрали його зі своїх сайтів.

Джерело:stopfake.org