Брехня НТВ: у Слов’янську силовики розстріляли похоронну процесію

by lpden, червня 17, 2014 Стоп Фейк 0


Російський канал НТВ у своєму сюжеті про похорон загиблих «ополченців» у Слов’янську повідомив про те, що похоронна процесія була обстріляна українськими військами.

«На північному кладовищі Слов’янська сьогодні ховали бійців народного ополчення. Загиблих у боях за Слов’янськ і Семенівку проводжали в останню путь триразовим салютом з автоматів. Коли пролунали постріли в повітря, українські силовики відкрили по жалобній процесії вогонь на ураження », – сказано в сюжеті.

ложь нтв

Однак самі «ополченці» не заявляли про обстріл процесії. Наприклад, в «Зведенні подій від Ігоря Стрєлкова від 11.06.14» сказано лише: «Сьогодні в Слов’янську поховали 10 загиблих ополченців. Ховали в закритих трунах. Треба зауважити, що Пономарьова «заарештували» не вперше. »При цьому ополченці повідомляють про те, що в цей час велася стрілянина в іншій частині міста. По всій видимості, звідти і чути постріли.

ложь нтв

Нагадаємо, що Ігор Стрєлков (Гиркин) керує так званою «самообороною ополченців» міста Слов’янська. І він є «міністром оборони» у так званій  ДНР.

Якщо ж подивитися повний варіант відео з похорону сепаратистів, яке частково використовувало у своєму сюжеті НТВ, можна побачити, що процесію ніхто не розстрілював. За кадром дійсно чуються звуки пострілів, але глядачеві стає очевидно, що стріляють не по похоронній процесії.

 

Джерело:stopfake.org