Фейкова сторінка Турчинова в Твіттері

by lpden, серпня 21, 2014 Стоп Фейк 0


Деякі маргінальні російські та проросійські сайти публікують неправдиву інформацію, підставою для якої є фейкова сторінка в Твіттері голови Верховної Ради України Олександра Турчинова. Ці «новини» активно поширюються в соцмережах.

Приміром, на цю сторінку посилається автор новини «Турчинов вимагає від військових гідно вмирати, а не скаржитися в ЗМІ»: « Солдати і офіцери Української армії, вистачить плакати російським ЗМІ, що вас кинули. Майте совість померти гідно за батьківщину!»- Написав Турчинов, викликавши гнів батьків, чиїх дітей насильно мобілізували в армію і відправили помирати на Донбас».

турчинова акаунт

Однак ця сторінка в Твіттері не має ніякого відношення до  Олександра Турчинова. У цієї сторінки менш 500 підписчиків, на ній немає жодної інформації про власника, а також присутньо лише сім фотографій, що виглядає занадто непереконливо для людини на такій посаді. Цікавий і перелік сторінок, на які підписався лже-Турчинов. Там присутні всі центральні органи української влади, безліч дам з Латинської Америки, одіозний російський політолог Олександр Дугін і загадкова сторінка під назвою «Печінка диявола».

Справжня сторінка Олександра Турчинова в Твіттері виглядає інакше.

справжня сторынка турчинова

У цієї сторінки 93000 підписчиків. На ній розміщена офіційна інформація про власника сторінки, а також майже 400 фото та відеоматеріалів.

Джерело:stopfake.org