Генсек НАТО не похвалив Росію, а звинуватив її в нападі на Україну

by lpden, вересня 9, 2014 Стоп Фейк 0Російські ЗМІ, посилаючись на агентство Reuters, розтиражували інформацію про те, що генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен нібито вітав план президента РФ Володимира Путіна з врегулювання ситуації в Україні.

генсек нато про росію

Скриншот сайта ria.ru

Насправді генсек НАТО, розмовляючи з журналістами, висловився про дії Володимира Путіна дуже несхвально. Зокрема, як повідомляє Reuters, Расмуссен прямо заявив про те, що Росія напала на Україну і тепер НАТО змушене зміцнювати оборону проти Росії, яку розглядає як ворога вперше з часів холодної війни.

624x109xRasmussen_tsitata1.jpg.pagespeed.ic.NnCkVm00D1

reuters.com

Відповідаючи на питання про план Путіна, Расмуссен заявив, що НАТО вітає зусилля з пошуку мирного вирішення в Україні, але «те, що важливо, так це те, що насправді відбувається на цій землі, і ми як і раніше спостерігаємо, на жаль , участь Росії в дестабілізації ситуації в Східній Україні». «На сході  Росія нападає на Україну», – сказав Расмуссен.

2

reuters.com

При цьому прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив про те, що тиск на Росію з боку США і ЄС буде рости, якщо вона не припинить свою військову агресію щодо України.

3

reuters.com

При цьому головнокомандуючий сил НАТО в Європі Філіп Брідлав теж не поспішає хвалити заяви Путіна. «Якщо Росія нарешті відкличе свої війська і бойовиків з України, це означатиме, що Москва дійсно хоче зупинити кровопролиття. Поки таких дій не було з російського боку, тому слова Путіна – це тільки слова», – сказав Брідлав.

Джерело:stopfake.org