Фейк: випускники вузів «ЛНР» і «ДНР» отримають російські дипломи

by lpden, листопада 12, 2014 Стоп Фейк 0


У так званих «вузах», які були створені на території проведення антитерористичної операції (АТО) керівництвом так званих ДНР і ЛНР, всім абітурієнтам і студентам обіцяли / обіцяють після закінчення навчання видати дипломи про вищу освіту російського зразка.

Проте зробити це буде неможливо. У відповідь на запит з подібним проханням, Міністерство освіти Російської Федерації відповіло категоричною відмовою.

Причина для відмови: згідно законам РФ, країна не видає своїх дипломів студентам, які закінчили іноземні вищі навчальні заклади. Власних вузів на території так званих ЛНР / ДНР Росія відкривати не збирається.

фейк освіта в донбасі

фейк освіта в днр

Це стосується як класичних університетів, так і спеціалізованих (медичних, аграрних і т.д.), так як схожі відповіді отримали й інші «виші» «ЛНР» і «ДНР».

стопфейк освіта в днр

Як повідомляє сайт “Новости Донецька”, деяким маріупольцям, які не встигли закінчити ВНЗ в Донецьку, навіть пообіцяли видати дипломи одразу двох зразків – і російського, і українського.

Насправді такі студенти не отримають жодних дипломів. Для того, щоб освіта не переривалося, в Міністерстві освіти України рекомендують переводитися до вищих навчальних закладів на іншу територію України.

Джерело:stopfake.org