В школах Слов’янська не змушують дітей вчити замість російської німецьку мову

by lpden, вересня 12, 2014 Стоп Фейк 0


Російський «Перший канал» 10 вересня в новинній програмі показав сюжет про те, що в Слов’янську українська влада нібито почала утискати російську мову.

«Варто зазначити, що в школах Слов’янська змін зазнала і програма навчання. Дітей позбавили можливості вивчати російську мову, як розповідають самі школярі, тепер замість неї викладають німецьку. Мабуть, вона нинішній владі ідеологічно ближче. І це незважаючи на всі обіцянки Києва не утискати в правах російськомовних громадян», – сказано в сюжеті

Цю інформацію кореспонденту інтернет-видання «ОстроВ» спростувала заступник начальника відділу Слов’янського міського відділу освіти Лариса Жидкова. За її словами, інформація про введення німецької мови замість російської, «м’яко кажучи, не відповідає дійсності».

«Все залежить від рекомендацій Міністерства освіти і науки і від того, який навчальний клас. Зокрема, є випадки, коли в 5 класі, навпаки, збільшили кількість годин на вивчення російської мови. А взагалі, якщо клас з українською мовою навчання – то немає нічого дивного, що в плані передбачено більшу кількість на вивчення державної мови, і якщо клас з російською мовою, то відповідно, учням пропонується більша кількість годин на вивчення російської мови», – також повідомили у відомстві.

Джерело:stopfake.org