Міноборони РФ назвало «чутками» інформацію про участь російських військових у конфлікті на території України

by lpden, жовтня 3, 2014 Стоп Фейк 0Депутат Державної Думи Росії Дмитро Гудков отримав відповідь від Міністерства оборони РФ на свій запит про участь російських військових у конфлікті на території України. Про це він написав у своєму блозі, а також опублікував електронну копію обох документів – як свого запиту, так і відповіді.

росыя фейк

У своїй відповіді Міноборони РФ назвало інформацію про участь російських військових у конфлікті в Україну «чутками».

Що ж до 76 дивізії, яка має «славну героїчну літопис», як випливає з відповіді – ще 18 серпня 2014 спеціальним указом президент Росії Володимир Путін нагородив їх орденом Суворова «за успішне виконання бойових завдань командування і проявлені при цьому особовим складом мужність і героїзм». Глава Міноборони Сергій Шойгу пізніше дав зрозуміти, що це – за всі бойові заслуги, в тому числі – і за їх дії під час проведення кримського референдуму.

«Якби вищеперелічені військовослужбовці, про які йде мова в моєму листі, не мали відношення до трагічних подій в Україні, стали б мені відповідати в стилі «не кажіть мені що робити, а я не скажу куди вам іти»? Стали б прикриватися законом про захист персональних даних?»- Написав Гудков.

Він також зазначив, що не питав про персональні дані.

Нагадаємо, 29 серпня Гудков відправив запит в Міноборони РФ.

міністрерство оборони росії

Це далеко не перший раз, коли офіційна Москва продовжує заперечувати участь російських військових у конфлікті на сході України, незважаючи на докази вторгнення російських військ в Україну і факти, що підтверджують загибель російських військових на Донбасі.

Джерело:stopfake.org