Гравець «Шахтаря» Ракицький не відмовлявся виступати за збірну України

by lpden, листопада 25, 2014 Стоп Фейк 0


Російські ЗМІ передрукували торішній першоквітневий жарт про те, що захисник футбольного клубу «Шахтар» Ярослав Ракицький відмовився грати за збірну України.

Фейкове інтерв’ю розмістив сайт «Інформаційний Центр». Вранці 23 листопада воно з’явилося на багатьох російських спортивних сайтах і новинних ресурсах, серед яких Russia Today, Газета.ru, «Російська служба новин», Правда.ру, російська версія «Євроспорту».

1091x573x213.jpg.pagespeed.ic.o8AkwBbPqt

«Послухайте, чесно кажучи, це вже накипіло і у мене визріло рішення припинити виступи за збірну України. Знаєте, я можливо якийсь неправильний. Але для мене моя країна – це Донбас. Ніхто не буде сперечатися, що це унікальне місце. У людей, що виросли там, особливий менталітет, свої поняття. За «Шахтар» я готовий віддавати себе всього без залишку. Але я не можу грати за збірну бандерівців», – наводить слова Ракицького видання Сегодня.ру з посиланням на цей ресурс.

«Останньою краплею стала наша суботня гра у Львові. Чого тільки я не наслухався з трибун. А ці банери львівських фанів? Хто на них зображений? Шухевич і Бандера – вони ж злочинці. Нас так вчили в школі на Донбасі», – нібито заявив футболіст. Тому особисто я за «Об’єднаний чемпіонат». Донбас був, є і буде з Росією. І якби зараз на дворі була середина 90-х, я б як Вітя Онопко почав виступати за російську команду. Не замислюючись».

Як з’ясувалося, цієї «новини» вже півтора року. Її розмістив 1 квітня 2013 український сайт footballtransfer.com.ua.

585x650x38.jpg.pagespeed.ic.HiZcjVcj5P

У футбольному клубі «Шахтар» вже спростували цю інформацію. Деякі з тих хто розмістив цю новину згодом вибачилися за фейк, прибравши зі своїх ресурсів неправдиву інформацію.

Джерело:stopfake.org