«Гастролерка» Ципко назвалася донецьким юристом і розповіла про «розстріл» сім’ї в Краматорську

by lpden, серпня 7, 2014 Стоп Фейк 0


Відома прихильниця донецьких і луганських сепаратистів Марія Ципко, яка регулярно з’являється в ефірі російських телеканалів щоразу в новому образі і з самими неймовірними історіями, тепер вона знову привела чергові «свідчення» звірств української армії.

На цей раз вона назвалася донецьким юристом і виступила в ефірі програми «Момент істини» на російському «5 каналі», де розповіла про нібито розстріл українськими військовими сім’ї ополченця по кличці «Рись» в Краматорську Донецької області.

За її словами, розстріл був публічним в центрі міста, для того щоб залякати місцевих жителів і змусити їх доносити про ополченців.

Програма «Момент істини» вийшла в ефір 4 серпня. Українські війська увійшли в Краматорськ ще 5 липня. Той факт, що протягом цілого місяця ні в ЗМІ, ні в соцмережах не з’явилося жодного повідомлення про публічну страту в центрі міста, до чого було прикуто стільки уваги, говорить тільки про неправдоподібність такого повідомлення.

Крім того, воно нагадує про схожий сюжет російського Першого каналу, в якому жінка розповіла про нібито публічне розп’яття трирічної дитини в Слов’янську. Це повідомлення також виявилося вигадкою журналістів.

Нагадаємо, Ципко раніше неодноразово з’являлась в різних українських містах в якості місцевої жительки, яка постраждала або свідок «звірств» українських військових. 11 травня вона навіть виявилася «координатором референдуму» про самовизначення «ДНР» і «ЛНР» в Москві.

Наприкінці червня вона оголосила себе постраждалою в Одеській трагедії в Будинку профспілок 2 травня і розповіла про це каналу «Росія 24″.

Джерело:stopfake.org