Фейковий експерт Євросоюзу

by lpden, серпня 9, 2014 Стоп Фейк 0Український портал «Голос.UA» у своїх публікаціях на політичні теми цитує «експерта ЄС» Вольфганга Грасса. Але ця людина не працює в інституціях Євросоюзу, стверджують представники ЄС в Україні.

Цього року портал «Голос.UA»  багато разів звертався за коментарями до якогось Вольфганга Грассу. Посада цієї людини вказується як «експерт ЄС», «експерт Європейського Парламенту», «представник ЄС».

Зокрема, в серпні Вольфганг Грасс розповідав порталу «Голос.UA» про те, що ЄС створив спеціальну комісію для розслідування фактів корупції в Україні.

фейковий експерт

Також «експерт» коментує для порталу політичну ситуацію в Україні, обстановку на сході країни, а також позицію Євросоюзу щодо українських подій, особливо, що стосуються захисту прав Комуністичної партії України. Нагадаємо, що директором медіа-холдингу, до складу якого входить портал «Голос.UA», є Оксана Ващенко, дружина лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка.

Однак усі заяви Вольфганга Грассу, використані при підготовці матеріалів порталу «Голос.UA», неправдиві.

Представники Євросоюзу в Україні офіційно заявляють, що така людина не працює в інституціях ЄС. Відповідно, він не має права офіційно говорити від імені Євросоюзу.

«Ми просимо не поширювати «новини» з порталу «Голос.UA», які базуються на його [Грасса] «заявах». «Факти» в цих заявах не справжні, неправдиві і не відповідають дійсності», – сказано в повідомленні представництва ЄС в Україні.

євроопеан уніон в україні

 

Джерело:stopfake.org