Фейк: Microsoft визнала Крим суб’єктом РФ

by lpden, грудня 7, 2014 Стоп Фейк 0


Інформаційне агентство «Кримінформ» 4 грудня повідомило про те, що американська корпорація Microsoft нібито вимагає переліцензування своєї продукції в Криму у зв’язку з тим, що республіка стала суб’єктом Російської Федерації, а придбане на території України ліцензійне програмне забезпечення не може бути використане в іншій країні. «Відповідні листи отримали керівники ряду кримських підприємств, раніше купили ліцензійне ПЗ Microsoft», – пише «Кримінформ».

т

Цю новину поширили російські та українські ЗМІ: Погляд, Російська газета, УНІАН та інші.

Однак ця інформація виявилася брехнею. «Інформація про те, що Microsoft нібито надсилав листи про необхідність переліцензувати раніше придбане ПЗ не відповідає дійсності», – повідомили ТАСС в компанії Microsoft.

Лист з пропозицією ліцензувати раніше придбане ПЗ було розіслано IT-компанією Comparex. У ньому є посилання на стандартний лист про способи ліцензування продуктів Microsoft. «Лист (Microsoft – прим. Ред.) Є стандартним повідомленням про найбільш вигідних способах легалізації піратських продуктів. Подібні листи розсилаються у всіх країнах присутності Microsoft», – сказали в Microsoft.

636x640xTASS.jpg.pagespeed.ic.E3u-4IQ5xyh4UoEbMW3a

Джерело:stopfake.org