Брехня: Правий сектор відмовився дотримуватися перемир’я

by lpden, червня 27, 2014 Стоп Фейк 0Телеканал “Росія 24″ в ефірі програми «Вести» заявив, що бійці Правого сектора відмовилися дотримуватися перемир’я, яке було оголошено президентом України Петром Порошенко на тижневий термін. На підтвердження своїх слів канал навів цитату лідера Правого сектора Дмитра Яроша, який говорив про те, що бойовикам не можна давати часу на перепочинок, інакше вони отримають нове підкріплення і зброю.

Насправді в цьому ж інтерв’ю, яке Ярош дав керівникові українського «Громадського ТБ» Роману Скрипіну, він підтвердив, що Правий сектор дотримується перемир’я але висловив сумнів, що бойовики зроблять те ж саме:

Скрипін: «Стало відомо, що терористи оголосили про те, що не будуть стріляти до ранку 27 числа, до 10 ранку».

Ярош: «Я сумніваюся, що вони не будуть стріляти. Тому що перемир’я, яке оголосив наш президент, вони не дотримувалися до цього. Ну, не будуть стріляти – і слава Богу. Ми теж не стріляємо, зрештою, оскільки дотримуємося наказу верховного головнокомандуючого ».

Нагадаємо, бойовики неодноразово порушували оголошене Порошенко тижневе перемир’я. Так, 24 червня вони збили український вертоліт Мі-8 під Слов’янськом біля гори Карачун. Тоді загинули дев’ять осіб. Вони встановлювали на горі апаратуру для моніторингу простору і фіксації порушення плану мирного врегулювання.

Джерело:stopfake.org