Брехня: боєць Нацгвардії «зіграв» сепаратиста

by lpden, серпня 23, 2014 Стоп Фейк 0


Офіційний телеканал російських збройних сил «Зірка» опублікував начебто викриття українських ЗМІ, які повідомили про захоплення українськими військовими бойовиків в зоні антитерористичної операції.

На думку каналу, українці представили в ролі бойовика бійця власної 72 бригади. Співробітники «Зірки» вважають, що на цих кадрах зображений один і той же чоловік.

боєц нацгвардії зіграв сепаратиста

Насправді це неправда.

Переглянути оригінал відео з полоненими сепаратистами можна тут (вставити його на сайт неможливо через налаштувань автора).

Ось оригінал відео з бійцями 72 бригади, які розповідають, що їм доводиться воювати з російськими військами, а також про прорахунки українського командування:

Показані в цих роликах чоловіки – різні. Це можна визначити відразу за кількома ознаками. Так, у бійця 72-ї бригади набагато більше зморшок на шкірі, а ліва частина обличчя помітно побита чимось схожим на віспу. У той час як лице сепаратиста гладке, зморшок набагато менше, а слідів від віспи немає зовсім. Крім того, в українця є помітний шрам під лівим оком, а у бойовика він відсутній.

боєц нацгвардії зіграв сепаратиста1

Ще одна важлива ознака  сивина – проросійський бойовик практично рівномірно покритий рясною сивиною, в той час як в українського бійця незначно посивіли лише віскі, а решта частини голови тільки появляється сивина.

боєц нацгвардії зіграв сепаратиста2

Остаточно переконатися в тому, що мова йде про різних чоловіків, можна, уважно переглянувши обидва  ролика.

Джерело:stopfake.org