Бердянська міліція спростувала інформацію про вбивство і зґвалтування 22 жінок

by lpden, січня 30, 2015 Стоп Фейк 0


На телеканалі «Росія 1» в ток-шоу «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» 25 січня так званий міністр закордонних справ «ДНР» Олександр Кофман абсолютно серйозно заявив, що бійці батальйону «Азов» (які, на його думку, чомусь виявилися албанцями) в Бердянську зґвалтували і вбили 22  дівчат  (з відео). Він також повідомив, що інформацію розкопали місцеві журналісти, а правоохоронні органи намагаються повісити злочин на якогось маніяка.

По-перше, журналістська спільнота Бердянська вперше почуло про настільки гучний злочин з програми «Росії 1». По-друге, прес-секретар міськвідділу міліції Ігор Горецький в коментарі бердянському виданню pro.berdyansk.biz відповідально заявив, що це абсолютна брехня.

- У міліцію не надходило жодної заяви про подібні злочини, – підкреслив Ігор Горецький. – Не було ніяких згвалтувань, не було ніяких трупів. Якби таке трапилося, приховати подібний злочин просто неможливо. Тому відповідально заявляю, що інформація, озвучена на російському каналі, не відповідає дійсності.


За матеріалами: pro.berdyansk.biz.